Archiwum

Wyniki w sezonie 2010/11

Klasyfikacja Pucharu Świata w sezonie 2010/11

Miejsce Punkty Imię, Nazwisko
1. 2073 POL.gif Justyna KOWALCZYK
2. 1578 NOR.gif Marit BJOERGEN
3. 1310 ITA.gif Arianna FOLLIS
4. 1173 NOR.gif Therese JOHAUG
5. 1100 SWE.gif Charlotte KALLA
6. 1087 SLO.gif Petra MAJDIC
7. 1051 ITA.gif Marianna LONGA
8. 810 NOR.gif Astrid Uhrenholdt JACOBSEN
9. 715 FIN.gif SAARINEN Aino Kaisa
10. 657 USA.gif Kikkan RANDALL
Miejsce Punkty Imię, Nazwisko
1. 480 SLO.gif Petra MAJDIC
2. 434 ITA.gif Arianna FOLLIS
3. 427 USA.gif Kikkan RANDALL
4. 403 NOR.gif Marit BJOERGEN
5. 314 POL.gif Justyna KOWALCZYK
6. 305 NOR.gif Maiken Caspersen FALLA
7. 277 NOR.gif Astrid Uhrenholdt JACOBSEN
8. 266 SLO.gif Katja VISNAR
9. 264 SLO.gif Vesna FABJAN
10. 232 SWE.gif Hanna FALK
Miejsce Punkty Imię, Nazwisko
1. 1039 POL.gif Justyna KOWALCZYK
2. 775 NOR.gif Marit BJOERGEN
3. 671 NOR.gif Therese JOHAUG
4. 563 ITA.gif Marianna LONGA
5. 518 ITA.gif Arianna FOLLIS
6. 503 SWE.gif Charlotte KALLA
7. 446 FIN.gif SAARINEN Aino Kaisa
8. 430 SWE.gif Anna HAAG
9. 353 FIN.gif Riitta-Liisa ROPONEN
10. 350 NOR.gif Marthe KRISTOFFERSEN

Zawody z udziałem Justyny Kowalczyk w sezonie 2010/2011

    • 7. miejsce miejsce

      Galivare, Szwecja

      więcej Bieg na 10 km techniką dowolną
    • 17. miejsce miejsce

      Galivare, Szwecja

      więcej Sztafeta kobiet 4x5 km
    • Nordic Opening

    • 11. miejsce miejsce

      Kuusamo, Finlandia

      więcej Sprint techniką klasyczną
    • 2. miejsce miejsce

      Kuusamo, Finlandia

      więcej 5 km techniką klasyczną
    • 3. miejsce / 2. miejsce Ruka Triple miejsce

      Kuusamo, Finlandia

      więcej 10 km techniką dowolną, Handicap
    • nie startowała miejsce

      Düsseldorf, Niemcy

      więcej Sprint techniką dowolną
    • nie startowała miejsce

      Düsseldorf, Niemcy

      więcej Team Sprint techniką dowolną
    • 2. miejsce miejsce

      Davos, Szwajcaria

      więcej 10 km techniką klasyczną
    • 6. miejsce miejsce

      Davos, Szwajcaria

      więcej Sprint techniką dowolną
    • 2. miejsce miejsce

      La Clusaz, Francja

      więcej 15 km techniką dowolną, start wspólny
    • 6. miejsce miejsce

      La Clusaz, Francja

      więcej 4 x 5 km
    • Tour de Ski

    • 1. miejsce miejsce

      Oberhof, Niemcy

      więcej Prolog 2.8 km, technika dowolna
    • 1. miejsce miejsce

      Oberhof, Niemcy

      więcej 10 km techniką dowolną, Handicap
    • 2. miejsce miejsce

      Oberstdorf, Niemcy

      więcej Sprint techniką klasyczną
    • 5. miejsce miejsce

      Oberstdorf, Niemcy

      więcej 5+5 km na dochodzenie
    • 22. miejsce miejsce

      Toblach, Włochy

      więcej Sprint techniką dowolną
    • 1. miejsce miejsce

      Cortina-Toblach, Włochy

      więcej 15 km techniką dowolną, Handicap
    • 1. miejsce miejsce

      Val di Fiemme, Włochy

      więcej 10 km techniką klasyczną
    • 1. miejsce miejsce

      Val di Fiemme, Włochy

      więcej 9 km techniką dowolną, bieg pod górę
    • 2. miejsce miejsce

      Otepää, Estonia

      więcej 10 km techniką klasyczną
    • 4. miejsce miejsce

      Otepää, Estonia

      więcej Sprint techniką klasyczną
    • 1. miejsce miejsce

      Rybinsk, Rosja

      więcej 5+5 km dochodzenie
    • 3. miejsce miejsce

      Rybinsk, Rosja

      więcej Sprint techniką dowolną
    • 2. miejsce miejsce

      Drammen, Norwegia

      więcej 10 km techniką klasyczną
    • 28. miejsce miejsce

      Drammen, Norwegia

      więcej Sprint techniką dowolną
    • Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym

    • 5. miejsce miejsce

      Oslo, Norwegia

      więcej Sprint
    • 2. miejsce miejsce

      Oslo, Norwegia

      więcej Bieg pościgowy 7,5km + 7,5km
    • 2. miejsce miejsce

      Oslo, Norwegia

      więcej 10km stylem klasycznym
    • 8. miejsce miejsce

      Oslo, Norwegia

      więcej sztafeta 4x5 km
    • 3. miejsce miejsce

      Oslo, Norwegia

      więcej 30km stylem dowolnym
    • 2. miejsce miejsce

      Lahti, Finlandia

      więcej 5+5 km dochodzenie
    • 4. miejsce miejsce

      Lahti, Finlandia

      więcej Sprint techniką klasyczną
    • Finał Pucharu Świata

    • 7. miejsce miejsce

      Stockholm, Szwecja

      więcej Sprint techniką klasyczną
    • 2. miejsce miejsce

      Falun, Szwecja

      więcej 2.5 km techniką klasyczną
    • 2. miejsce miejsce

      Falun, Szwecja

      więcej 5+5 km dochodzenie
    • 2. miejsce miejsce

      Falun, Szwecja

      więcej 10 km techniką dowolną, Handicap
    • Mistrzostwa Polski

    • 1. miejsce miejsce

      Szklarska Poręba - Jakuszyce

      więcej Bieg stylem dowolnym, 5km
    • 1. miejsce miejsce

      Szklarska Poręba - Jakuszyce

      więcej sztafeta 4x5km
    • 1. miejsce miejsce

      Szklarska Poręba - Jakuszyce

      więcej bieg stylem klasycznym 15km (masstart)
    • New Zeland Winter Games

    • 1. miejsce miejsce

      Nowa Zelandia

      więcej 10 km stylem klasycznym ze startu wspólnego
    • 1. miejsce miejsce

      Nowa Zelandia

      więcej Sprint

© Justyna Kowalczyk, Raiffeisen Polbank

Justyna Kowalczyk aktywnie wspiera Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą