Aktualności spoza trasy powrót

 • 11.07 2012

  Przed obiektywem

  Warszawa

  Justyna Kowalczyk już od dwóch lat związana jest umową sponsorską z Polbankiem, co oznacza, że co jakiś czas pojawia się na planie zdjęciowym, by nagrać kolejne filmy reklamowe. I w zeszłym tygodniu, kiedy zawodniczka miała przerwę między zgrupowaniami, zjawiła się w Warszawie by znów stanąć przed kamerą i obiektywem aparatu fotograficznego.

   

  Poniżej przedstawiamy krótką relację fotograficzną z tego wydarzenia.

   

  Zanim rozpoczną się zdjęcia niezbędne jest wykonane profesjonalnego makijażu i fryzury. Tym razem zadanie było dodatkowo utrudnione, bo w tym czasie Polskę nawiedziła fala upałów. A przecież w czasie zdjęć wszystko musi wyglądać perfekcyjnie.

   

  Zanim na planie padnie pierwszy klaps potrzebne są konkretne ustalenia, tak by w czasie kręcenia poszczególnych ujęć każdy wiedział dokładnie, co ma robić. Justyna podobnie jak w czasie treningów, gdy słucha wskazówek trenera, i w tym wypadku była pilnym słuchaczem.

   

  Jak widać na zdjęciu atmosfera na planie była znakomita. Mistrzyni olimpijska coraz pewniej czuje się przed kamerą, o czym świadczy jej promienny uśmiech.

   

  Justyna Kowalczyk już gotowa do pracy przed obiektywem kamery.

   

  Zmiana dekoracji czyli chwila przerwy dla głównej aktorki. Justyna Kowalczyk jest jednak bardzo cierpliwa, z ciekawością obserwowała też pracę innych osób na planie.

   

  Justyna Kowalczyk na sportowo czyli w swoim żywiole. Tym razem kręcony materiał był bardzo bliski temu, co zawodniczka robi na co dzień. Efekty pracy polskiej biegaczki w czasie dwóch dni zdjęciowych będziemy mogli podziwiać już niedługo.

© Justyna Kowalczyk, Raiffeisen Polbank

Justyna Kowalczyk aktywnie wspiera Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą