#W świecie mediów

Internetowy dom, w którym można znaleźć wszystko co najważniejsze o sportowym życiu Justyny Kowalczyk, połączony z internetowymi „wyspami” – Facebookiem, Twitterem, Instagramem, które każdego dnia dostarczają nowych wiadomości. Taka idea przyświecała nam w momencie kreowania tego miejsca. Bo w dzisiejszych czasach nie sposób już czerpać wiedzy na temat ulubionego sportowca z jednego źródła.

Drogę od idei do namacalnego efektu udało się pokonać dzięki wsparciu ze strony Santander Consumer Banku. Nie po raz pierwszy główny sponsor Justyny Kowalczyk pomógł w inicjatywach związanych z jej osobą. Zresztą przekonajcie się sami uruchamiając film z tegorocznego „Biegu po oddech” w Zakopanem. A potem odkrywajcie na stronie do woli – to co Justyna mówi sama o sobie, to co myśli o ludziach ze swojej drużyny, jak zapisała się na kartach historii światowych biegów narciarskich, co piszą o niej media i co ona w mediach mówi. A jeżeli zamarzycie o autografie dwukrotnej mistrzyni olimpijskiej zajrzyjcie do zakładki „kontakt” i wszystko stanie się jasne.

Zapraszamy i dziękujemy, że jesteście z Justyną i na żywo na sportowych arenach i każdego dnia w internetowym świecie.

Zdjęcia wykorzystane na stronie: Polska Agencja Prasowa, Santander Consumer Bank, Getty Images, Mateusz Nasternak / nasternak.com, materiały własne.
© Justyna Kowalczyk 2017

arrow_upward

Nasza strona internetowa używa plików cookies.

Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zrozumiałem