#W świecie mediów

Internetowy dom, w którym można znaleźć wszystko co najważniejsze o sportowym życiu Justyny Kowalczyk, połączony z internetowymi „wyspami” – Facebookiem, Twitterem, Instagramem, które każdego dnia dostarczają nowych wiadomości. Taka idea przyświecała nam w momencie kreowania tego miejsca. Bo w dzisiejszych czasach nie sposób już czerpać wiedzy na temat ulubionego sportowca z jednego źródła.

Kamil Wolnicki: Szybki test – który sezon Pucharu Świata rozpocznie pani za kilkanaście dni w Kuusamo? Odpowie pani bez zastanowienia?
Justyna Kowalczyk: Nie. Chociaż... osiemnasty rok z trenerem Aleksandrem Wierietielnym, więc siedemnasty sezon Pucharu Świata. Tak mi się wydaje.

Czytaj w Przeglądzie Sportowym

Włoska ekipa powstała w 1981 roku, ale dopiero od czterech lat wystawia zawodników do największej ligi maratonów narciarskich Visma Ski Classics

Justyna Kowalczyk w rywalizacji na najdłuższych dystansach uczestniczy natomiast od sezonu 2015/16, wówczas związała się z norweskim Team Santander. Po dwóch latach przyszedł jednak czas na zmianę, a wybór tym razem padł na Włochów.

Created by Punkt Odniesienia - Studio Brandingowe Wrocław

Zdjęcia wykorzystane na stronie: Polska Agencja Prasowa, Santander Consumer Bank, Getty Images, Mateusz Nasternak / nasternak.com, materiały własne.
© Justyna Kowalczyk 2017

arrow_upward

Nasza strona internetowa używa plików cookies.

Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zrozumiałem